تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

بشاگرد ضعف در مدیریت

  منطقه بشاگرد با داشتن منابع طبیعی سرشار همچنان در فقر به سر می برد ضعف در مدیریت در این منطقه باعث محرومیت از منابع طبیعی شده است.

  بشاگرد دارای مناطق بکر و بی نظیر می باشد که نظیر آن را در هیچ جای استان نمیتوان مشاهده کرد یکی از ضعف ها ، ناشناخته بودن این مناطق بکر و طبیعی ذر استان و کشور است.

  منطقه بشاگرد با وجود بارندگی خیلی زیاد، بالاترین سطح بارندگی در تمام فصول در استان را داراست هنوز در حوضه منابع طبیعی ضعف آن نمایان است صحیح نبودن مدیریت منابع آب بسیاری از روستاها در بحرانی بی آبی به سر می برند.

  استفاده نکردن از ظزفیت های منطقه یکی دیگر از عومل فقر در منطقه بشاگرد می باشد وجود معادن کشف شده بسیار ارزشمند و گرانبها در این منطقه و همچنان بی استفاده بودن این منابع ارزشمند در منطقه بشاگرد بسیار تاسف بار است.

   هر روزه مهاجرت ساکنان زیادی از این منطقه برای کسب درآمد به شهرهای دیگر را نظاره گریم که متاسفانه میتوان از ضعف مسئولین در امر کار و اشتغال در این منطقه اشاره کرد.

  بشاگرد با وجود داشتن میوه های بسیار عالی و کشاورزی های ارگانیک، متاسفانه هنوز هیچ پیشرفتی در این زمینه دیده نشده است حمایت نکردن مسئولین از مردم باغدار و کشاورز همچنان در بشاگرد دیده می شود.

  در این منطقه برای حفظ ظاهری آن در حوضه ی منابع طبیعی هیچ عملکردی انجام نشده ما در کل کشور نظاره گریم در روز درختکاری نهال های زیادی کاشته می شود ولی متاسفانه با وجود آب فراوان در این منطقه  باز هم مسئولین در این امر کوتاهی زیادی کردند.

  و  .  .  .


  این مطلب تا کنون 77 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : منطقه ,بشاگرد ,منابع ,طبیعی ,وجود ,متاسفانه ,منطقه بشاگرد ,منابع طبیعی ,نظاره گریم ,منطقه برای ,
  بشاگرد ضعف در مدیریت

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر